Laser Game

Ceník

Kompletní cena: 15 000 Kč
Vojenský stan: +3 500 Kč
Doprava mimo Prahu: +9 Kč / km

Technické parametry

Doba instalace hry: 60-120 minut
Věkové rozmezí: 6-55 let
Prostor záboru: min 50m2
Vyžaduje el. přípojku 220V

Cena je za 4 hodiny provozu a je bez DPH.

Nespoutaná akční bojová simulace bez nepříjemných vedlejších efektů, které provází konkurenční paintball nebo airsoft. Lehké a snadno ovladatelné zbraně vybavené zvukovými a světelnými efekty snadno strhnou zábavu na úroveň nefalšovaného bojového soupeření. Mrštnost a taktika v poli jsou to jediné, co hráče přiblíží k vítězství. Variabilita herní arény, kterou nainstalujeme prakticky v libovolné lokalitě, zase zajistí, že ani při opakovaném zařazení této atrakce do programu tento zážitek klientům nezevšední.

Oslava narozenin s LaserGame!

LaserGame je pro oslavy narozenin dětí mezi 6 až 12 lety nezapomenutelná atrakce. Díky naší technologii je možné zařídit LaserGame kdekoliv - třeba v důvěrně známém prostředí domácí herny nebo ve vojenském stanu na zahradě. Samozřejmě můžeme zajistit i jiný vhodný prostor, spolu s ním dort a další catering a vše, co je k oslavě narozenin potřeba. Z LaserGame oslav narozenin odchází oslavanec spokojen a hosté se slovy "Mamííí, můžu mít taky na oslavě LaserGame?".

Teambuiding ve známém prostředí

Jak již bylo řečeno, LaserGame zrealizujeme kdekoliv - tedy včetně obchodů, showroomů, skladů a dalších firemních prostor. Stačí vypnout požární hlásiče, dát nám hodinu času a my jiným nasvětlením, umělou mlhou, hudbou a dekoracemi zcela změníme atmosféru prostředí - Vaši lidé tak mohou získat v prostředí, kde jsou každý den, zcela jiné zážitky, na které budou rádi vzpomínat. Díky tomu, že konverzi lze stihnout během 30-60 minut, je možné LaserGame zrealizovat například některý všední den po práci.

Často kladené dotazy (F.A.Q.)

Otázka: Jak dlouho trvá jedna hra?
Odpověď: Jednoduchá odpověd zní - jak dlouho chcete. Nejlepší zkušenosti však máme s modelem, kdy se v menší uzavřené aréně hrají hry o délce 4-6 minut. V tomto režimu má atrakce propustnost až 80 lidí za hodinu.

Otázka: Kolik lidí může hrát najednou
Odpověď: Náš systém má 8 zbraní, tedy 8. Doporučena je hra na týmy, tedy 4 proti 4. Pro větší počet hráčů by byl potřeba prostor na hru minimálně 200m2, čímž disponuje málokterá akce.

Otázka: Používáte systém mobilní Laser Game vesty?
Odpověď: Nikoliv, systém využívá pouze zbraní ve kterých jsou zároveň integrované senzory zásahu. Hráči tak míří na nepřítelovu zbraň. Zbraň má ovšem poměrně vysoký rozptyl, takže není potřeba přesného zásahu. Systém bez vest znamená snadnou výměnu hráčů (pouze předají zbraně dál) a celkově větší propustnost atrakce.

Otázka: Je to nebezpečné?
Odpověď: Laser ve zbraních je třídy 2, tudíž ani přímý zásah do oka není nebezpečný. Systém funguje v infračerveném spektru a viditelný laser slouží pouze pro efekt.

Otázka: Je možné LaserGame hrát venku?
Odpověď: Je. Obecně platí, že je lepší hrát v noci než ve dne a že terén musí být dostatečně členitý. Samořejmě i tak poskytuje hra menší zážitek ze hraní než v připravené aréně s umělou mlhou a světelnými efekty. Pro příprad provozu venku za bílého dne doporučujeme arénu postavit v armádním stanu (zajistíme), kde se již herní zážitek velice podobá hraní uvnitř.

Otázka: Jak nejlépe zapojit LaserGame do firemního večírku?
Odpověď: Dle našich zkušeností je dobré rozdělit učastníky na týmy po 3 nebo 4 lidech a nechat je odehrát mezi sebou turnaj - do turnaje samozřejmě můžeme zajistit medaile nebo další ceny. Podle počtu účastníků zvolit turnjový systém, aby celý turnaj zabral 1 až 2 hodiny. Následně nechat atrakci otevřenou pro ty, kteří chtějí hrát dále třeba s jiným složením týmů.

Otázka: Rádi bychom LaserGame na naší akci, avšak nemáme prostory.
Odpověď: Není problém! Můžeme zajistit vhodné prostory v Praze (nebo kdekoliv jinde), kde je možné kromě LaserGame nainstalovat i další atrakce, zajistit catering, místo k odpočinku pro ty, kteří právě nehrají, apod.