Racing Sim

Ceník

2 ks: 11 000 Kč
4 ks: 22 000 Kč

Technické parametry

Doba instalace hry: 35 minut
Věkové rozmezí: 3-70 let
Prostor záboru: 2x2m / ks
Vyžaduje el. přípojku 220V

Cena je za 4 hodiny provozu a je bez DPH.

Umíme zajistit až 4 simulátory s virtuální realitou, tedy celková propostnost až 48 lidí / hod. Samozřejmosti je kvalifikovaná obsluha, která umí ovládát nejenom simulátor, ale poradí i optimální stopu nebo naučí zvládat smyk. Rádi se také organizačně zhostíme uspořádání turnaje. Hry jsou rozdělené do dvou kategorií:

Pro nadšence a veřejnost

Věrná simulace chování závodních speciálů - formule, okruhové speciály, rally a rallycross ... nebo třeba trucky. Tento typ her je vhodný zejména pro různé soutěžení nebo motoristicky zaměřené akce, neboť se jednoznačně ukáže, kdo je ten lepší. Snadno lze propojovat více stanovišt do sítě a umožnit hráčům ježdit proti sobě.


Pro děti

Pro malé děti máme připravenou speciální kolekci komiksových her, které nekladou žádné nároky na ně, jakožto na řidiče a naopak jsou dělané na maximální zážitek. Mohou tak řídít autíčka na dálková ovladání, po cestě sbítat upgrady a prohánět se na tratí plných loopingů. Jediným cílem je užít si zábavu a s realistickou fyzikou děti trápit nebudeme.

Virtuální realita

Jako první v ČR vám přínášíme možnost zažít závodní simulátory o další kousek blíže realitě.

Klasický monitor byl nahrazen displayem nasazeným přímo na hlavu (Head Mounted Display), který poskytuje stereoskopické 3D zobrazení přes celé zorné pole. Sluchátka poskytují nejenom výbornou kvalitu zvuku, ale i izolují od okolí. Hliníkový force feedback volant se zpětnou vazbou poskytuje větší zážitek, než řízení skutečných aut* a vše dokresuje závodní sedačka, ve které je hráč usazen. Vše dohromady tvoří zážitek, který nelze popsat, ale budete na něj rádi vzpomínat.

*) Dnešní auta často mívají čistě elektrický posilovač řízení, který zpětnou vazbu poskutuje velmi slabou (důvod je tradičně v Bruselu) - náš volant je na tom o třídu lépe.

Vývoj

Vytvoříme jakoukoliv hru pro závodní simulátory podle Vašeho přání. Fantazii se limity nekladou - není potřeba se držet nějakého známého koncept, umíme i takové věci jako kuželky.

Branding

Samotný fyzický simulátor brandovat jde minimálně, lze umístit například logo na nosné liště nebo na sedačce samotné. Nabízíme proto branding v podobě umístění loga na automobil nebo reklamních poutačů kolem trati.