Konzultace

Bojíte se, že Vás virtuální realita sežere? Že v novém světě, kde bude VR stejně bežné jako jsou dnes mobilní telefony nebudete mít místo? S námi se bát nemusíte!

Zažádat o konzultaci

Proč právě my?

  • Jsme nezkušenější VR tým v ČR. Ve světě virtuální reality se pohybujeme od roku 2013, prošli jsme každou generací hardware. Za tu dobu si desítky tisíc lidí u nás mohlo VR vyzkoušet na našich zařízeních.
  • Jsme nezávislí. Nejsme napojení na výrobce hardwaru, proto můžeme navrhnout řešení podle Vašich potřeb, nikoliv podle potřeb výrobce.
  • Kompletní řešení - od původního nápadu, přes vývoj potřebných aplikací po dodání hardwaru a zaškolení na vaší stráně.
  • Moderní technologie pracujeme nad Unral Engine 4, tedy nejmodernějším grafickým enginem současnosti, který dále modifikujeme k našim potřebám.

Proč právě VR?

Trh virtuální reality čeká rapidní vzestup a kolme roku 2020 se odhaduje velikost trhu ve stovkách miliard dolarů. Postupně se z virtuální reality stanou běžná zařízení podobně jako dnes chytré mobilní telefony. Zatímco dnes je VR novinka, která přitahuje pozornost, během pár začnou převažovat praktické aplikace. Co tedy pro vás může VR udělat? Rádi vám na nezávazné schůzce ukážeme možnosti VR pro váši konkrétní situaci. A sami se přesvědčíte, že moderní VR funguje a vytváření nevolnosti je při dobré realizaci věcí minulosti.